Skoč na obsah Skoč na menu

Motocrossové kempy V+S Welding Cup pod krídlami Brabec MX School – investícia do budúcnosti

Motocrossové kempy V+S Welding Cup pod krídlami Brabec MX School – investícia do budúcnosti

Už začiatkom sezóny avizoval Promotér ESX (Europe Starts Supercross Tournament production), že prioritou sezóny bude venovať pozornosť výchove mládeže. Práve preto predstavil ucelený koncept trénovania a jazdenia pre mládež, ktorý zahŕňa od bezplatného štartovného pre deti MX65 a MX85 na všetkých podujatiach RP východ V+S Welding cupu, až po dva bezplatné trojdňové MX kempy pre MX65, MX85 a MX Junior pod vedením Honza Brabca – skúseného jazdca a trénera s medzinárodným pôsobením.Kempy sa budú organizovať v súčinnosťou so SMF (Slovenská motocyklová federácia) a Brabec MX School na tratiach v Mníšku nad Hnilcom a v Hniezdnom.  

Dva bezplatné trojdňové MX kempy pre Juniorov, MX65 a MX85

„Ak chceme zahraničnému motocrossu či supercrossu konkurovať, nemôžeme si dovoliť čakať, že nám tu vyrastú prirodzené talenty. Jazdecký talent je potrebné systematicky rozvíjať a venovať sa mu, preto sme vymysleli koncept, ktorý na úrovni tých najmladších podchytí správne techniky, vykorení zlozvyky a umožní efektívnejšiu jazdu. Tieto kempy sú určené najmä účastníkom V+S Wedling Cupu, ktorí to budú mať hradené, ale v prípade voľných miest aj pre iných záujemcov, ktorí si polovicu uhradia na vlastné náklady. Pozývame nielen skúsených jazdcov, ale aj úplných začiatočníkov, pre ktorých sa tým otvoria dvere, zahodia strach z pretekania. Navyše pod vedením skúseného českého jazdca a trénera s mnohoročnými skúsenosťami a rodinnou jazdeckou históriou na rôznych kontinentoch, Honzu Brabca, môžu získať nové poznatky a techniku jazdy.“ Vyjadril sa René Ražek, promotér.

Kempy na rôznorodých tratiach v Mníšku nad Hnilcom a v Hniezdnom – začínajú už v máji!

Trať v Mníšku nad Hnilcom, na ktorej sa konávajú aj majstrovstvá Slovenka v Motocrosse a trať pri Starej Ľubovni v Hniezdnom sa stanú dejiskom tréningov MX mládeže. „Chceme sa poďakovať Ľubošovi Lofflerovi a Mirovi Aleximu za poskytnutie tratí na tieto účely a taktiež SMF za poskytnutú súčinnosť. V neposlednom rade patrí vďaka aj Honzovi Brabcovi, u ktorého som presvedčený, že je mládež v dobrých rukách.“ Poďakoval René Ražek, promotér. 

HARMONOGRAM KEMPOV:

  • Kemp v Mníšku nad Hnilcom – 13.-15.5.2016
  • Kemp v Hniezdnom – 15.-17.7.2016

Podmienky účasti na MX Kempoch:

  • Prioritne by sa mali hlásiť jazdci V+S Welding Cupu, v prípade, že zostanú voľné miesta, dáme priestor aj iným záujemcom
  • Jazdci V+S Welding Cupu majú kemp preplatený, hradia si len ubytovanie a stravu. Iní záujemcovia si hradia aj polovicu účasti na kempe, teda 100 eur. 
  • Jazdec musí mať platnú jazdeckú licenciu od SMF alebo inej národnej federácie.
  • Národnosť nehrá rolu – vítaní sú aj Poliaci, Maďari, Ukrajinci či Česi

Prihlasovanie sa na kempy:

  • Počet jazdcov na jednom kempe je limitovaný – max. 30 účastníkov (kto prvý príde, ten prvý melie – poradie sa určuje podľa zaslania kompletnej prihlášky)
  • Prihlášky je potrebné zasielať na : esxproductionsk@gmail.com
  • Prihláška musí obsahovať: Meno, tel.číslo,  kubatúra, kópia jazdeckej licencie a krátky profil jazdca.
  • V prípade MX65 a MX85 a všetkých jazdcov mladších ako 18 rokov musí prihláška obsahovať aj písomný súhlas zákonného zástupcu s originálnym podpisom (stačí scan podpísaného súhlasu).

Viac informácii o kempoch ale aj samotnom V+S Welding Cup nájdete na www.vsweldingcup.sk alebo na facebooku https://www.facebook.com/vsweldingcup2015/

 

Autor: Radka Kovaľ Mazáková 

grafika2.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok