Skoč na obsah Skoč na menu

On-line prihlasovanie jazdcov na podujatia MM SR MXOpen 2017

On-line prihlasovanie jazdcov na podujatia MM SR MXOpen 2017

ŠK MX SMF pre sezónu 2017 spúšťa on-line prihlasovanie jazdcov na jednotlivé podujatia seriálu MM SR MXOpen. On-line prihlasovanie sa reslizuje prostredníctvom stránky http://www.smf.sk/online-prihlasenie-mx/ . Prihlasovanie je na web stránke SMF nájdete v sekcii Motocross a quad pod nominačnou listinou, alebo s preklikom na bočnom banery po otvorení dsiciplíny Motocross a quad, alebo priamo v sekcii Zvláštne ustanovenia v danej disciplíne, kde hneď vedľa ZU je odkaz s priamym spojením na prihlasovací formulár

Prihlasovanie jazdcov platí pre triedy MM SR MXOpen - MXjun.125, MX2 jun., MX2, MX Open, MX4, MX4+.

On-line prihlasovanie je vždy spustené mesiac pred termínom príslušného podujatia a je ukončené vždy v pondelok o 24:00 hod. pred podujatím. Nakoľko podujatie na Myjave je v pondelok 1.5.2017, on-line prihlasovanie bude na toto podujatie funkčné do utorka 25.4.2017 do 24:00 hod.

Ako postupovať? Jazdec klikne na príslušné podujatie, kde sa mu otvorí krátky pokyn pod ktorým je okienko pre zadanie čísla licencie jazdca SMF - treba uviesť celé číslo licencie. Po potvrdení cez OK sa zobrazia údaje jazdca z nominačky, ktoré treba len odoslať. Z uvedeného vyplýva, že jazdci ktorí sú uvedení v on-line nominačke nemusia vypisovať celý prihlasovací formulár, stačí zadať len číslo licencie SMF a ostatné údaje sa do prihlášky natiahnú priamo z nominačky.

V prípade, že jazdec nie je v nominačnej listine a chce sa podujatie MM SR MXOpen prihlásiť po kliknutí na príslušné podujatie bude pokračovať cez odkaz Nemám číslo licencie SMF.  Otvorí sa mu vypisovací formulár, ktorý po vypísaní odošle/potvrdí.

Jazdec, ktorý sa na podujatie neprihlási hradí o 5€ vyššie štartovné. V prípade, že sa podujatia jazdec nebude môcť zúčastniť  je nutné sa z podujatia ospravedlniť a to kontaktovaním priamo organizátora alebo sekretariátu SMF - telefonicky, e-mailom, sms-kou. Kontaktné údaje na organizátora sú uvedené vo zvláštnych ustanoveniach.

Organizátor vždy v utorok pred podujatím obdrží zo sekretariátu SMF zoznam prihlásených jazdcov, ktorý bude používať do oficiálneho programu a ďalších tlačových materiálov vydávaných k podujatiu.

Prihlasovanie sa na preteky je veľkou pomocou pre organizátorov, aby mohli zabezpečiť všetky potrebné organizačné záležitosti spojené s prípravou podujatia - sociálne zariadenia, občerstvenie a pod.

Na podujatia MM SR MX50,65, quad a regionálnych pohárov nie je on-line prihlasovanie pre tento rok spustené.

V prípade otázok kontaktujte sekretariátu SMF.

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok