Skoč na obsah Skoč na menu

On-line prihlasovanie sa na preteky - potvrdenie prihlásenia sa!

On-line prihlasovanie sa na preteky - potvrdenie prihlásenia sa!

V sezóne 2017 športové komisie MX a EaR SMF zaviedli on-line systém prihlasovania sa na podujatia MM SR v motokrose a v endure. Na základe pripomienok od jazdcov sa systém upravil tak, aby každému jazdcovi po prihlásení prišlo na jeho e-mailovú adresu potvrdenie o uskutočnení prihlásenia sa na príslušné podujatie MM SR MX alebo MM SR enduro a cointry cross. 

On-line systém je spustený na jednotlivé podujatia MM SR MX Open a MM SR country cross a enduro vždy 30 dní pred termínom uskutočnenia a uzatvorený v pondelok 24:00 pred podujatím. 

V prípade, že sa v systéme na podujatie prihlásite a neprišiel Vám potvdzujúci e-mail, kontaktujte sekretariát SMF. Upozorňujeme, že je potrebné skontrolov zadanú e-mailovú adresu vo vypisovacom prihlasovacom formulári on-line systému. Doporučuje skontrolovať e-mailovú adresu i v prípade, že je jazdec držiteľ licencie SMF a jeho údaje sa do prihlasovacieho formulára prenášajú priamo z nominačky.

POZOR, skontroľujte si zadanú e-mailovú adresu! Ak je adresa nesprávne zadaná, resp. je plná e-mailová schránka, potvrdenie nebude doručené.

Všetky potvrdzujúce e-maili prichádzajú do zberného koša i na sekretariát SMF, t.j. je možná kontrola v prípade nejasností.

 

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok