Skoč na obsah Skoč na menu

XAVAX EUROPE STARS SUPERCROSS TOURNAMENT

XAVAX EUROPE STARS SUPERCROSS TOURNAMENT

Po prvý krát sa na Slovenku predstaví dychvyrážajúca disciplína na dvoch kolesách – SUPERCROSS! Veľkej popularite sa teší najmä v USA, ale v sobotu, 7.2.2015, ho prídu do Steel Arény v Košiciach predstaviť poprední jazdci Európskej ale aj svetovej motocrossovej scény ako napríklad Filip Neugebauer (CZ)- 4-násobný majster Nemecka a Čiech v motocrosse, Flornet Richier – 3-násobný víťaz nemeckého šampionátu Supercross Masters ale aj Kade Walker (CAN), Joan Cros (ESP), Martin Michek (CZ), Kornel Németh (HU) a veľa ďalších zaujímavých mien. 

Tešiť sa môžete na skvelú šou plnú adrenalínu, spáleného benzínu, krásnych „monster girs“ ale najmä na neúprosný súboj 16tich jazdcov na trati. Head to head – Jeden na jedného, kde aj najmenšia chyba bude znamenať vypadnutie a stratu šance získať 3500 EUR za víťazstvo. Trojhodinová zábava pretkaná sprievodným programom a tým najkvalitnejším skokmi, vlnami a roletami bude to pravé zahratie počas februárovej noci. Nechajte si to ujsť! Supercross po prvý krát na Slovensku, po prvý krát v Košiciach! 7. Februára v Steel Aréne v Košiciach!

Lístky na  XAVAX EUROPE STARS SUPERCROSS TOURNAMENT v predaji od 1.12.2014 v sieti ticketportál.sk, na webovej stránke www.supercross.sk alebo priamo v pokladni Steel Arény Košice.

Cena lístka je od 15 eur (cena sa pohybuje v závislosti od vybraných sektorov). Platiť budú aj skupinové a rodinné zľavy. Viac info na www.ticketportal.sk

UPOZORNENIE: Pre držiteľov licencie SMF na uvedené podujatie neplatáí vstup zdarma.

Navrh_bilboard_Supercross_nova.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok