Skoč na obsah Skoč na menu
Večer majstrov SMF 2019 v Púchove - fotogaléria

Večer majstrov SMF 2019 v Púchove - fotogaléria

V sobotu 7.12.2019 bola oficiálne uzatvorená športová sezóna SMF 2019 a to slávnostným dekorovaním medzinárodných a národných majstrov SR jednotlivých disciplín a tried Slovenskej motocyklovej federácie. Tento slávnostný "Večer majstrov SMF 2019" sa niesol v priateľskom duchu, kde sa stretli športovci všetkých šiestich disciplín motocyklového športu u nás, ktorí sa počas sezóny na športoviskách nestretávajú.

»»
R.I.P. Vojtech Korec

R.I.P. Vojtech Korec

S veľkým smútkom sme v nedeľu prijali správu o úmrtí dlhoročného zakladajúceho člena Slovenskej motocyklovej federácie, riaditeľa a športového komisára mnohých medzinárodných motokrosových podujatí na úrovni SMF, FIM Európa a FIM - Vojtecha KORCA.

»»
Večer majstrov SMF 2019 sa blíži

Večer majstrov SMF 2019 sa blíži

V sobotu 7. decembra 2019 sa Divadlo v Púchove stane dejiskom každoročného slávnostného dekorovania majstrov motocyklového športu, tzv. „VEČER MAJSTROV“ Slovenskej motocyklovej federácie. Na uvedenom slávnostnom večeri, ktorý sa tento rok nesie v duchu osláv 25. športovej sezóny SMF, budú ocenení národní a medzinárodní majstri SR v jednotlivých disciplínach a kategóriách motocyklového športu za rok 2019.

»»
Licencie SMF - zmeny pre sezónu 2020

Licencie SMF - zmeny pre sezónu 2020

V zmysle platných stanov SMF  je možné už v týchto dňoch podávať žiadosti o licencie jazdcov, členov, športových odborníkov SMF a i. pre rok 2020.  Čo sa v systéme podávania žiadostí a vystavovania licencií pre rok 2020 zmenilo, Vám prinášame v nasledujúcich riadkoch (po otvorení článku).

»»
Valné zhromaždenie disciplíny MX SMF 2019

Valné zhromaždenie disciplíny MX SMF 2019

Valné zhromaždenie disciplíny MX SMF za rok 2019 sa uskutoční v nedeľu 1.12.2019 v Poprade. Bližšie informácie a program nájdete po otvorení článku. Obdržané návrhy na úpravu NŠP a ostatné návrhy od členov MX SMF nájdete TU.

»»
Vyhlásenie MM ČR v motokrose juniorov s úspešnou slovenskou účasťou

Vyhlásenie MM ČR v motokrose juniorov s úspešnou slovenskou účasťou

V sobotu 19.10.2019 sa v kultúrnom centre Semilasso v Brne uskutočnilo tohtoročné vyhlásenie medzinárodných majstrovstiev ČR v motokrose a v motokrose juniorov.  Tohto slávnostného podujatia Autoklubu ČR sa zúčastnil i mladý slovenský jazdec Maxim Zimmermman, ktorý sa stal tohtoročným medzinárodným majstrom ČR v triede MX50 a taktiež Jaroslav Katriňák,ml.,  ktorý skončil v triede MX85 na treťom mieste.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok