Skoč na obsah Skoč na menu
MX sústredenie mládeže vo Sverepci

MX sústredenie mládeže vo Sverepci

V dňoch 27.-28.augusta 2020 sa v motokrosovom centre vo Sverepci uskutočnilo II. tohtoročné sústredenie mládeže v motokrose tried MX50, MX65 a MX85.

»»
Seriál MXGP smeruje do Talianska aj za účasti Richarda Šikyňu

Seriál MXGP smeruje do Talianska aj za účasti Richarda Šikyňu

Seriál majstrovstiev sveta v motokrose sa presúva do krásnej talianskej oblasti Faezna a pokračovať bude opäť tromi po sebe idúcimi podujatiami. Prvé z nich sa koná už tento víkend 5.-6.9.2020 a následne 8.-9.9.2020 a 12.-13.9.2020. Slovensko v seriáli MS v triede MX2 reprezentuje náš úspešný motokrosový jazdec Richard Šikyňa (#102), ktorý je v priebežnom poradí hodnotenia MX2 na 23. mieste.

»»
MX COVID Cup 2020 sa v Ješkovej Vsi prehupol do druhej polky

MX COVID Cup 2020 sa v Ješkovej Vsi prehupol do druhej polky

Šimon Jošt (Osička MX team) bol spomedzi 199 jazdcov opäť najrýchlejším pretekárom na trati známej ako Ješkova Ves – Brody. Diváci aj jazdci sú hladní po motokrosových zápoleniach a v Ješkovej si ich užili do sýtosti aj vďaka Strukovi, Tomalovi, Lavovi či Unzeitigovi a ďalším. Pochváliť treba aj organizátorsky OŠK AMK Veľký Klíž, ktorého tím zvládol prípravu aj samotné preteky výborne. Nie je jednoduché v dnešnej dobe usporiadať hromadné podujatie, najmä ak treba mať na zreteli všetky nariadenia ohľadom zhoršujúcej sa epidemiologickej situácie na Slovensku. Slovenský pohár v motokrose „MX COVID Cup 2020“ sa teda v predposlednú augustovú nedeľu prehupol do svojej druhej polovice, kde nás čakajú ešte dve podujatia  v Čataji (13.9) a Gbeloch (20.9).

»»
Voľný medzinárodný pretek MX vo Veľkých Uherciach už túto nedeľu!

Voľný medzinárodný pretek MX vo Veľkých Uherciach už túto nedeľu!

Občianske združenie MX Vinohrad so sídlom vo Vekých Uherciach pozýva všetkých nadšencov motokrosového zápolenia na jedinečný pretek tohto roku pod názvom Central Europe Race. Jediný medzinárodný pretek na Slovensku sa uskutoční dňa 30.8.2020 v motokrosom aráli MX Vinohrad Veľké Uherce. Viac info nájdete po otvorení článku.

»»
V Ješkovej Vsi sa bude bojovať o body do seriálu "MX COVID CUP 2020"

V Ješkovej Vsi sa bude bojovať o body do seriálu "MX COVID CUP 2020"

Tohtoročný seriál Slovenského pohára v motokrose je v plnom prúde a už tento víkend 23.8.2020 sa prehupne do svojej druhej polovice. Štvrtou zástavkou "MX COVID CUP-u 2020" bude známa motokrosová trať Ješkova Ves - Brody. V nedeľu sa tak bude Ješkovou Vsou ozývať rev dvojkolesových tátošov, na trati môžeme očakávať tesné súboje, nakoľko pretekári budú bojovať o každý jeden bod do priebežného hodnotenia seriálu.

»»
Šimon Jošt si legendárny Sverepec vychutnal

Šimon Jošt si legendárny Sverepec vychutnal

Slovenský pohár v motokrose „MX COVID Cup 2020“ mal svoju tretiu zastávku na legendárnej trati v Národnom kros centre vo Sverepci. Jazdenie na terénnych motocykloch tu má svoju dlhoročnú tradíciu, a preto aj oko diváka je tu náročné.  Nešetria svojou priazňou keď vidia pekné manévre, čo na vlastnej koži v nedeľu 16. augusta okúsil aj najrýchlejší spomedzi 193 pretekárov, Šimon Jošt (Osička MX team). Cross Team Púchov odviedol kus dobrej práce pri redizajne trate aj jej príprave a v súťažný deň ku skvelému pretekaniu prispelo aj počasie. Z rána slnečno a poobede svieži dážď , ktorý uvítali ako organizátori, tak aj jazdci.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok