Skoč na obsah Skoč na menu
Oznam športovej komisie (ŠK) MX SMF

Oznam športovej komisie (ŠK) MX SMF

Športová komisia MX SMF oznamuje, že valné zhromaždenie za rok 2019 sa uskutoční dňa 1.12.2019 (nedeľa) v Poprade-Matejovciach v hoteli Kaskáda ( pozvánka s programom bude odoslaná v zmysle Stanov SMF). ŠK taktiež oznamuje, že slávnostné vyhodnotenie MM SR MX mládeže a žien spolu so Slovenským pohárom a regionálnymi pohármi sa uskutoční 24.1.2020 taktiež v hoteli Kaskáda v Poprade-Matejovciach. Pozvánka bude včas  sekretariátom odoslaná. 

»»
Gratulujeme novým medzinárodným majstrom Slovenska v motokrose 2019

Gratulujeme novým medzinárodným majstrom Slovenska v motokrose 2019

Šenkvice 5.10.2019: Daždivé finále v Šenkviciach prinieslo mnoho emotívnych momentov a definitívne rozhodlo o majstroch Slovenska pre sezónu 2019. M-Cross klub Šenkvice opäť ukázal, že finálové podujatia vie pripraviť na vysokej úrovni, a tak sa tituly rozdávali jedna radosť. Kráľovskú MX OPEN dobil podľa očakávaní rakúsky pretekár Lukas Neurauter (AUT) z Osička MX teamu a získal k tomu aj automobil Ford Focus za prvenstvo v superfinálových jazdách. MX2ku si v dramatickom finále nakoniec ukoristil Čech Martin Krč z BUKSA Ados KTM teamu.

»»
Finálové podujatie MM SR MX Open už túto sobotu v Šenkviciach!

Finálové podujatie MM SR MX Open už túto sobotu v Šenkviciach!

V sobotu 5.10.2019 sa Šenkvice opäť stanú dejiskom rozhodujúcich súbojov o tituly medzinárodných majstrov Slovenska v motokrose  Keďže ani v jednej kategórii ešte nie je jednoznačný víťaz sezóny 2019, bude to naozaj napínavé. Nenechajte si to preto ujsť a príďte v prvú októbrovú sobotu do motokrosového areálu v Šenkviciach!

»»
73. ročník Motokrosu národov

73. ročník Motokrosu národov

Posledný septembrový víkend sa trať v holandskom Assene stala dejiskom prestížneho svetového motokrosového šampionátu družstiev – FIM Monster Energy Motocross of Nations. Víťazstvo si odniesol domáci tím v zložení Glenn Coldenhoff, Jeffrey Herlings a Calvin Vlaanderen.

»»
Pozvánka na AFTERPARTY MX OPEN 2019

Pozvánka na AFTERPARTY MX OPEN 2019

Vážení športoví priatelia
Blíži sa vrchol motokrosovej sezóny posledným pretekom zo seriálu MX OPEN 2019 v Šenkviciach. Chceme sa dôstojne a hlavne v priateľskom duchu rozlúčiť so sezónou 2019. Poďakovať sa všetkým, ktorí sa podieľali v malom či veľkom rozmere, na príprave a priebehu MX OPEN 2019.

»»
Slovenskí jazdci na MM ČR  MX družstiev a bronz J.Katriňáka v MX85

Slovenskí jazdci na MM ČR MX družstiev a bronz J.Katriňáka v MX85

V nedeľu 22.9.2019 vyvrcholila seniorská motokrosová sezóna v ČR záverečným medzinárodným šampionátom družstiev. Medzi 20-timi trojčlennými tímami sa v Dalečíne predstavil i tím SMF v zložení Tomáš Šimko, Jakub Hruška a Denis Poláš, ktorý obsadil v silnej konkurencii 7.miesto. Zvíťazil Osička MX team v zložení Filip Neugebauer, Lukas Neurauter a mladý slovenský jazdec Šimon Jošt. Na podujatí sa išlo i podujatie MM ČR tr. MX85, kde si slovenský jazdec Jaroslav Katriňák ml, vyjazdil bronzovú priečku.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok