Skoč na obsah Skoč na menu

Celosvetový FIM Motocamp opäť na Slovensku

Celosvetový FIM Motocamp opäť na Slovensku

Na základe poverenia komisie mototuristiky FIM sa tento rok na Slovensku, po druhýkrát, uskutoční celosvetové stretnutie mototuristov FIM MOTOCAMP 2020. Po dohode so zástupcami FIM sa podujatie uskutoční v termíne 27.7.-01.08.2020 v kempe Goralský dvor v obci Haligovce, pričom oficiálny program je v dňoch 29.-31.7.2020.

Po prvýkrát Slovensko veľmi úspešne hostilo účastníkov tohto podujatia v roku 2010 na Donovaloch. Tento rok sa presúvame na východné Slovensko do oblasti Pieninského národného parku. Pre verejnosť bude v rámci programu nepochybne zaujímavý výjazd všetkých účastníkov na motocykloch, tzv. "Parade of Nations", ktorý je naplánovaný na 31.7.2020 s cieľom v Nestville parku v obci Hniezdne. 

Organizátorom sa na základe úspešných rokovaní podarilo získať podporu Prešovského samosprávneho kraja a toto medzinárodné podujatie sa uskutoční pod záštitou predsedu Prešovského samosprávneho kraja PaedDr. Milana Majerského, PhD. 
Taktiež bola úspešne nadviazaná spolupráca s Krajskou organizáciou cestovného ruchu Severovýchod Slovenska, s ktorou sa pripravuje pre účastníkov FIM Motocampu celý rad výletov a návštev kultúrnych a prírodných atrakcii danej oblasti. 

V prípade záujmu o bližšie informácie k podujatiu, resp. v prípade záujmu o podporu tohto podujatia a to formou reklmanej spolupráce (umiestnenie reklamy na podujatí a webovej stránke podujatia), môžete kontaktovať organizátora mailom: info@fim-motocamp2020.sk.

obrazok-1536x1090.png

 

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok