Skoč na obsah Skoč na menu

M SR bodovacej súťaže mototuristiky Krásne Pole (CZE)


V dňoch 13.-15.septembra 2019 sa V Krásnem Pole (ČR) uskutoční ôsme podujatien tohtoročného seriálu majstrvstiev Slovenska bodovacej súťaže mototuristky. Bližšie informácie a kontakt na organizátora p. Formalovú získate v priloženom materiáli.

»»
M SR v šprinte motocyklov v sobotu v Boľkovciach

M SR v šprinte motocyklov v sobotu v Boľkovciach

Už 13-ty rok bude miestom vojny konských síl letisko Boľkovce, situované v tesnej blízkosti Lučenca. Opäť to bude miesto, kde srandičky končia, kde sa silné reči menia na skutky a kde sa stretnú prívrženci šprintérskych duelov, ktorí si rýchlu jazdu vychutnávajú mimo premávky, pripravte sa, že 6. júla to bude veľmi hlasité, zadymené a napínavé...

»»
Slovenskí mototuristi na prestížnom Gagarin Cup-e v Rusku!

Slovenskí mototuristi na prestížnom Gagarin Cup-e v Rusku!

V dňoch 13. - 16. júna 2019 sa slovenskí mototuristi zúčastnili na vynikajúcom motozraze v Nižnom Novgorode v Rusku. Už po piatykrát nás hostili ruskí motorkári na prestížnom Pohári Gagarina (Gagarin Cup), ktorý už tradične mal vynikajúce zabezpečenie a program.

»»
M SR v šprinte motocyklov – letisko Dlžín, 22.6.2019

M SR v šprinte motocyklov – letisko Dlžín, 22.6.2019

Letisko Dlžín (Nitrianske Rudno) privíta v sobotu 22.6.2019 účastníkov štvrtého podujatia tohtoročného 9-dielneho seriálu Majstrovstiev SR v šprinte motocyklov, ktorý SMF organizuje i tento rok v spolupráci so Slovenskou šprintérskou asociáciou.

»»
Ďalšie šprinty odjazdené v Leviciach

Ďalšie šprinty odjazdené v Leviciach

V sobotu, 1.6.2019 sa v Leviciach, konkrétne na výpadovke na Tlmače, uskutočnilo už tretie podujatie tohtoročného 9-dielneho seriálu M SR v šprinte motocyklov a pohár SMF 2019. "Šprintérsky majstrák" bol i tento rok opäť súčasťou celovíkendového motozrazu RIDERS Party 2019.

»»
M SR v šprinte motocyklov i tento rok súčasťou RIDERS PARTY

M SR v šprinte motocyklov i tento rok súčasťou RIDERS PARTY

V sobotu 1.6.2019 sa v Leviciach (na výpadovke na Tlmače) uskutoční už tretie podujatie seriálu M SR v šprinte motocyklov a Pohár SMF 2019. Organizátorom šprintov nie je nikto iný ako skúsený motoklub RIDERS Levice, pre ktorý to bude tento rok už 12. ročník vydarenej "RIDERS PARTY" Levice.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok