Skoč na obsah Skoč na menu

Pozývame na plochu dráhu detí

Pozývame na plochu dráhu detí

Speedway Club Žarnovica pozýva všetkých plochodrážnych fanúšikov do 12 rokov, na Plochú dráhu detí, ktorú klub organizuje v piatok 27. mája. Pretekať sa bude na bicykloch pred hlavnou tribúnou v priestore štartu a cieľa. Pre účastníkov sú pripravené odmeny a popoludnie adrenalínu ako na skutočných pretekoch.

Speedway Club Žarnovica otvára už piatu detskú plochodrážnu sezónu. Stalo sa zvykom, že dvakrát do roka organizuje toto u detí obľúbené podujatie. Aj tentoraz v predstihu pred Dňom detí bude Plochá dráha detí možnosťou vyskúšať si súboje na skutočnom ovále, tak ako deti vidia svojich plochodrážnych hrdinov. Samozrejme nebudú chýbať ani štarty na pásku, slávnostný nástup so zástavou, technická kontrola pretekárskych strojov, jazdy vo štvoriciach, finálové jazdy v každej kategórii, skutočné stupne víťazov, šampanské, medaile a ďalšie ceny. Registrácia účastníkov bude prebiehať od 15.30 hod. a slávnostný nástup bude o 16.00 hod. Tešíme sa na Vašu účasť.

zdroj: speedwayclub.sk/M. Búri

pdd2016.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok