Skoč na obsah Skoč na menu

O majstra Slovenska už o necelé dva týždne

O majstra Slovenska už o necelé dva týždne

Už tretie preteky sezóny 2016 pripravuje Speedway Club Žarnovica. Medzinárodné majstrovstvá Slovenska, ku ktorým v ich novodobej histórii neodmysliteľne patrí aj Memoriál Ladislava Eliáša, ponúkli v minulom roku neobyčajný zážitok. Vďaka mimoriadne kvalitatívne vyrovnanej štartovnej listine, kde bolo adeptov na víťazstvo viac ako desať, videli diváci strhujúce súboje do posledných metrov. To je snahou usporiadateľa aj pre tento rok.

Už dnes je štartovná listina hotová, hoci nie je vylúčené, že kvôli zraneniam a iným dôvodom môže z nej niekto vypadnúť. Záujem jazdcov o účasť na týchto pretekoch rastie z roka na rok a je niekedy ťažké vyberať. Zámerom organizátora bolo vytvoriť nielen kvalitatívne vyrovnanú štartovnú listinu, ale dostať do Žarnovice aj pestrú účasť čo do reprezentantov jednotlivých krajín. V atraktívnom systéme jázd v päticiach sa predstaví dvadsať jazdcov z desiatich krajín. Chýbať nebudú samozrejme domáci odchovanci, ktorých by sa mohlo predstaviť zatiaľ najviac – šesť. Okrem pretekárov Slovenska, obsahuje štartovná listina aj jazdcov z Dánska, Švédska, Poľska, Ukrajiny, Maďarska, Rakúska, Nemecka, Talianska, a Českej republiky. Chýbať nebudú ani predošlí štyria majstri Slovenska, či dlhoroční členovia Slovenského tímu v Jadranskej lige a dvojiciach. To všetko pripravuje Speedway Club Žarnovica za finančnej podpory Mesta Žarnovica, firiem TUBEX, MITAS, FUCHS, DARO a sponzorov jednotlivých jázd. O slovenský titul budú jazdci bojovať v nedeľu 26. júna so začiatkom o 15.00 hodine.

Zdroj: speedway.sk/M. Búri

 

mmsr-flyer-cerveny_podklad.png

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok