Skoč na obsah Skoč na menu

V nedeľu pokračujú Jadranské dvojice v Goričane

V nedeľu pokračujú Jadranské dvojice v Goričane

Šampionát Jadranských dvojíc, ktorý má za sebou úvodné tri kolá v Prahe, Žarnovici a Pardubiciach sa pre túto sezónu sťahuje do južnejších krajov. Uplynulú nedeľu bol organizátorom štvrtého kola chorvátsky Goričan, kde cestovala aj trojica žarnovických pretekárov.

Každý z trojice našich reprezentantov však pricestoval do Goričanu z iného miesta. Pokým Patrik Búri deň predtým štartoval v maďarskom Debrecene v tamojšom šampionáte a do Goričanu išiel z tadiaľ, Jakub Valkovič, ktorý trávil s rodičmi dovolenku práve v Chorvátsku, neprejde kvôli pretekom ani jednu štátnu hranicu. Jediným, kto pocestoval do Chorvátska priamo zo Žarnovice bol Michal Tomka.

O súperoch našich jazdcov sa mohlo len dohadovať, nakoľko organizátor zverejnil štyri dni pred pretekmi iba informáciu o ich konaní a cene vstupného. Očakávaný bol štart domáceho Juricu Pavlica s niektorým zo zahraničných pretekárov, keďže chorvátska plochá dráha viac pretekárov nemá. Silní boli určite Slovinci v oboch tímoch, ktorí dráhu dokonale poznajú. To isté platí o Maďaroch a samozrejme aj pardubických pretekároch.

 

Zdroj: speedwayclub.sk/M.Búri

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok