Skoč na obsah Skoč na menu

V sobotu sa uzavrie žarnovická sezóna

V sobotu sa uzavrie žarnovická sezóna

Vo svete plochej dráhy je sezóna 2016 takmer na svojom konci. Väčšina plochodrážnych oválov má už za sebou posledné preteky. Inak tomu nie je ani v Žarnovici, kde sa posledné preteky odjazdili na konci septembra. Najbližšiu sobotu sa uzavrie sezóna na našom ovále úplne a to posledným tréningom.

Fanúšikovia, ktorí chcú vidieť domácich pretekárov poslednýkrát v tejto sezóne na ovále v Žarnovici, môžu navštíviť tréning, ktorý je naplánovaný na sobotu so začiatkom o 10.00 hod. Oproti minulým sezónam nepôjde o tréningové preteky s medzinárodnou účasťou, nakoľko v ten víkend sú naplánované aj iné podujatia v okolitých krajinách a taktiež počasie je príliš vrtkavé. Fanúšikovia tak môžu byť svedkami tréningových jázd domácich pretekárov a začiatočníkov, ktorí ukážu čo sa počas sezóny naučili. Po tréningu bude možnosť vyskúšať si jazdu na plochodrážnom motocykli spoločne pod dohľadom jazdcov.

 

Zdroj: speedwayclub.sk/M.Búri

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok