Skoč na obsah Skoč na menu

SC Žarnovica pripravuje sezónu aká v Žarnovici ešte nebola

SC Žarnovica pripravuje sezónu aká v Žarnovici ešte nebola

Možno to bude znieť čudne pre nezainteresovaných, ale prípravy na sezónu 2017 v určitom zmysle vrcholia. Pozadu nie je ani Speedway Club Žarnovica, ktorý pripravuje sezónu, akú si Žarnovica za 63-ročné fungovanie plochej dráhy ešte nepamätá.

V týchto dňoch totiž vrcholia prípravy kalendárov majstrovstiev sveta a Európy, od ktorých sa potom budú odvíjať tie národné. Aj kalendár Speedway Clubu Žarnovica má svoj prvý termín a obsahuje už niekoľko zaujímavých pretekov, ktorých kombináciu žarnovická plochá dráha ešte nezažila. Fanúšikovia sa môžu tešiť na mimoriadne bohatú sezónu plnú kvalitných pretekov. Už v najbližších dňoch budeme informovať o najvýznamnejších podujatiach sezóny 2017, pričom ďalšie informácie o ďalších pretekoch by mali byť známe o deväť dní a kompletný kalendár pre jedinú plochú dráhu na Slovensku bude zostavený na začiatku decembra. Nebudú v ňom chýbať preteky jednotlivcov, dvojíc a ani družstiev a ani tie nabité skutočnými hviezdami svetovej plochej dráhy.

 

Zdroj: speedwayclub.sk/ M. Búri

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok