Skoč na obsah Skoč na menu

Som starší a múdrejší, tvrdí Vaculík pred seriálom MS

Som starší a múdrejší, tvrdí Vaculík pred seriálom MS

Slovenský motocyklista na plochej dráhe Martin Vaculík po návrate do seriálu majstrovstiev sveta pomýšľa na popredné umiestnenia.Dvadsaťšesťročný rodák zo Žarnovice si vybojoval účasť v prestížnej sérii druhým miestom na septembrovej GP Challenge vo Vetlande. Naposledy sa predstavil v pretekoch MS v roku 2013, keď sa stal aj majstrom Európy.

"Teraz som iný Martin Vaculík ako ten pred troma alebo štyrmi rokmi. V mojom živote sa zmenilo veľa vecí. Som odlišný jazdec aj osoba. Nazbieral som tiež množstvo skúseností a viem, ako mám pristupovať k tejto sérii. Som starší, múdrejší a viac sústredený. Trochu som zmenil som štýl. Naučil som sa viac o plochej dráhe, ostatné sa uvidí na trati," cituje Vaculíka portál speedwaygp.com.

Martin Vaculík posledné štyri roky jazdil v seriáli ME, jeho najlepším výsledkom je spomenutý titul z roku 2013. V ďalších sezónach sa mu nedarilo podľa predstáv, postupne skončil dvakrát štvrtý a jedenásty. Účastníkom MS bol v rokoch 2012 a 2013, na konte má jedno víťazstvo z poľského Gorzówa.

Zdroj: SITA

Vaculik_Martin_n.JPG

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok