Skoč na obsah Skoč na menu

V Žarnovici burácali plochodrážne motory

Pre väčšinu plochodrážnych fanúšikov až pridlhá zimná prestávka konečne skončila. Aj na žarnovickom plochodrážnom ovále zaburácali dnes plochodrážne motory, keď si jazdu vychutnávali nielen domáci pretekári, ale aj niekoľko hostí z Poľska.

Dnes zažila Žarnovica prvý oficiálny tréning po zimnej prestávke. Plochodrážne stroje vrčali a jazdci ich preháňali po dráhe dvojfázovo. Najprv dopoludnia a potom aj popoludní. "Chlapci si dobre zajazdili. Boli všetci okrem Jančiho Mihálika, ktorý sa ospravedlnil. Išlo im to veľmi dobre. Maťo Vaculík povedal, že ani nevidno, že mali prestávku v jazdení, akoby jazdili stále aj počas zimy. Vidno, že na sebe zapracovali. Dobre to išlo Patrikovi, ktorý bol potom za mnou a chcel si vyskúšať aj mokrú dráhu po polievaní. Michalovi to tiež dobre letelo. Pekne sa predviedol aj Jakub Valkovič. David sa nebál podržať, no ešte vidno, že sa mu treba vyjazdiť, aby pracoval s telom počas jazdy,"zhodnotil v krátkosti dokopy asi štvorhodinový tréning tréner Ján Daniel. Na dráhe jazdili chlapci väčšinou po dvoch. Možnosť trénovať využili: Martin Vaculík, Patrik Búri, Michal Tomka, Jakub Valkovič, David Pacalaj, Anton Wannasek, Krzysztof Cap, Marcin Zieliński, Zieliński jr. a Tomasz Rempala.

Foto z tréningu je možné pozrieť si na facebooku SC Žarnovica alebo: https://www.zonerama.com/AndrejBarta/Album/2763629

Zdroj: speedwayclub.sk

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok