Skoč na obsah Skoč na menu

Tomáš Barnošák úspešný na MM ČR Supermoto v Chebe (ČR)

Tomáš Barnošák úspešný na MM ČR Supermoto v Chebe (ČR)

V dňoch 8.-9. augusta 2020 sa v českom Chebe uskutočnilo v poradí tretie podujatie tohtoročného seriálu MM ČR Supermoto, ktorého sa zúčastňujú i naši slovenskí supermoto jazdci. V Chebe si úspešne počínal Tomáš Barnošák, ktorý si vo svojej triede S2 vybojoval krásne prvé miesto. V článku Vám prinášame jeho dojmy a postrehy z tohto podujatia.

Tomáš Barnošák (FB):

"Další tropický závodný víkend za nami. Ďalšie kolo Českého a Rakúskeho majstráku sa konalo v Chebe. Prvýkrát som sa dostal na dráhu už v piatok, kedže bola možnosť voľných tréningov. Asfaltová časť bola veľmi ťažká a klzká, pretože bol vynosený prach z offroadovej časti, ktorá bola trošku náročnejšia a dlhšia ako na iných dráhach, čo mne ale vyhovovalo a mal som v ňom navrch. Sobota sa niesla v znamení tréningov a kvalifikácie, kde sa mi v MM ČR podaril zajazdiť prvý čas. Celý víkend bolo cez 30 stupňov, tak o to bolo všetko únavnejšie a náročnejšie. V nedeľu sa mi obidve finálove jazdy podarilo vyhrať a tak nesieme domov dalsie 1. miesto. Musím sa poďakovať hlavne mechanikovi Tomášovi Pravdovi za zázemie a motorku a mojej priateľke za full servis a celej rodine." Tomášovi patrí v priebežnom hodnotení krásne 3. miesto v triede S2!


Uvedeného seriálu sa okrem Barnošáka zúčastňujú i ďalší slovenskí jazdci a to Miroslav Stručka (S1) - v priebežnom poradí 9. miesto; ďalej v kategórii S3 Veteran Cup 40+ sú to jazdci Marian Nejedlík (priebežne 8. miesto), Lukáš Žuchovský (priebežne 10. miesto) a Michal Solík (priebežne 12. miesto).

Chalanom držíme v ďalšom pokračovaní seriálu (12.-13.9.2020, rakúske Fugalu) palce a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu!

Barnosak_Cheb_2020.jpg

   Barnošák Tomáš (v strede)

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok