Skoč na obsah Skoč na menu
Podujatie MM SR v triale Retz (AUT) sa RUŠÍ

Podujatie MM SR v triale Retz (AUT) sa RUŠÍ

Športová komisia SMF pre Trial ruší podujatie v Rakúskom meste Retz pre pretekárov štartujúcich v seriáloch SMF (MMSR a Pohár SMF) v súvislosti s aktuálnou situáciou šírenia ochorenia COVID-19 a možnými následkami.

»»
Výstava Motocykel 2020 a GZ SMF sa presúvajú

Výstava Motocykel 2020 a GZ SMF sa presúvajú

V súvislosti s aktuálnou situáciou ohľadne ochorenia COVID-19 na Slovensku a v reakcii na udalosti uplynulých dní výstavisko Incheba Expo Bratislava rozhodlo, že výstava MOTOCYKEL 2020, ktorá sa mala uskutočniť v dňoch 12.-15.3.2020, sa presúva na náhradný termín.V kontexte s uvedeným SMF oznamuje, že plánované generálne zhromaždenie SMF, ktoré sa malo uskutočniť v rámci predmetnej výstavy v sobotu 14.3.2020 sa taktiež prekladá na náhradný termín. Nový termín GZ SMF bude včas oznámený a to podľa vývoja situácie ohľadne koronavírusového ochorenia.

»»
Trial SMF v sezóne 2020

Trial SMF v sezóne 2020

Rok 2020 bude pre disciplínu Trial jubilejný. Trial oslavuje 50 výročie „šľapačiek“ na Slovensku, čo je poriadny kus histórie. Mnohí pretekári považujú Trial za základnú disciplínu motocyklového športu. Veľa úspešných pretekárov z iných disciplín začínalo práve trialom, kde nadobudli svoje prvé, veľmi dôležité skúsenosti, zručnosti a hlavne veľmi dôležitý cit pre používanie plynu a spojky pri práci s motocyklom.  Dnes sa kladie dôraz na zlepšovanie zručností u detí a žiakov, ktorí majú o takýto druh športu záujem.

»»
Poistenie liečebných nákladov v zahraničí - áno či nie

Poistenie liečebných nákladov v zahraničí - áno či nie

V súvislosti s trénovaním a štartom na motocyklových podujatiach v zahraničí chceme upozorniť na potrebu a hlavne výhody mať pri každom vycestovaní mimo územia SR uzatvorené poistenie liečebných nákladov v zahraničí. Všetci jazdci, ktorí žiadajú o medzinárodnú licenciu sú povinní mať predmetné poistenie uzatvorené a to prostredníctvom SMF, alebo k žiadosti priložia kópiu vlastného poistenia liečebných nákladov v zahraničí kryjúce športovú činnosť.

»»
Testovanie mladých jazdcov SMF

Testovanie mladých jazdcov SMF

Po úspešnom zahájení spolupráce s Národným športovým centrom Bratislava v novembri 2019, kedy boli testovaní mladí reprezenanti jednotlivých disciplín SMF, sa v týchto dňoch uskutočnilo testovanie motocyklových nádejí SMF.

»»
Kalendár podujatí M SR a MM SR v triale  2020

Kalendár podujatí M SR a MM SR v triale 2020

Športová komisia TRIAL SMF zverejnila kalendár podujatí medzinárodných majstrovstiev SR v TRIALe pre sezónu 2020:

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok