Skoč na obsah Skoč na menu
Nové opatrenia ÚVZ - opatrenie hranice

Nové opatrenia ÚVZ - opatrenie hranice

V utorok 29.9.2020 zverejnil Úrad verejného zdravotníctva SR nové opatrenia pre systém prechodu hraníc. V dokumente sú uvedené podmienky vstupu na územie SR z krajín EU a z krajín mimo EU.

»»
Trialová sezóna SMF 2020 skončila, družstva sa rušia!

Trialová sezóna SMF 2020 skončila, družstva sa rušia!

Športová komisia Trial SMF s veľkou ľutosťo, po dohode s organizátorom, RUŠÍ plánovanú tohtoročnú novinku a to voľné medzinárodné preteky družstiev v Triale, ktoré sa malo uskutočniť 10.-11.10.2020 vo Vieske -Bezdedov pri Púchove.

»»
Nové opatrenia ÚVZ - opatrenie hranice

Nové opatrenia ÚVZ - opatrenie hranice

Vo štvrtok dopoludnia zverejnil Úrad verejného zdravotníctva SR nové opatrenia pre systém prechodu hraníc v súvislosti so zaradením ČR do tzv. červenej zóny. Materiál o.i. pojednáva o podmienkach vstupu na územie SR z krajín EU a z krajín mimo EU, kedy je povinná karanténa v dĺžke minim. 5 dní. Pre nás sú však dôležitejšie nariadenia v súvislosti s účasťou našich jazdcov na podujatiach v ČR, resp. českých jazdcov na podujatiach u nás.

»»
Trial SMF 2020 pozná svojich víťazov

Trial SMF 2020 pozná svojich víťazov

Rok 2020 pre Trial nebol vôbec jednoduchý. Problémy spojené s pandémiou ochorenia Covid – 19 obmedzujú ľudí po celom svete a nevyhli sa ani športovým podujatiam na Slovensku. Zorganizovať viac-dielne seriále súťaží počas roka 2020 bolo veľmi náročné a komplikované. Hrozilo niekoľko komplikácii, ktoré vôbec neuľahčovali prácu ľudom, organizátorom, a v neposlednom rade celej SMF.

»»
Náročný trialový víkend na MM SR v Zbore 2020

Náročný trialový víkend na MM SR v Zbore 2020

Posledný augustový víkend patril slovenskému Trialu vo Zbore. Miestny organizátor Trial klub Kamikadze nielen súťažou pre dospelých, ale hlavne výborne pripravenými pretekmi detí dal bodku za letnými prázdninami roku 2020. Podujatie bolo veľmi pozitívne hodnotené samotnými súťažiacimi, doprovodom a ľuďmi úzko spojenými s Trialom. Podarilo sa pripraviť perfektné podujatie, ktoré podliehalo prísnym obmedzeniam spojeným s pandémiou Covid-19, ale spoločným dodržiavaním nariadení prebehol víkend nad očakávania dobre.

»»
Zbora pri Púchove bude hostiť finále seriálu MM SR v Triale 2020

Zbora pri Púchove bude hostiť finále seriálu MM SR v Triale 2020

Letné prázdniny sa pomaly ale isto dostávajú k svojmu záveru a práve počas posledného augustového víkendu (29.-30.8.2020) sa Zbora pri Púchove stane dejiskom záverečného podujatia tohtoročného seriálu Medzinárodných majstrovstiev SR v Triale. V športovej sezóne 2020 sa trialový šampionát napokon skladal len z dvoch  podujatí (Vieska-Bezdedov a Zbora). Na atraktívnosti tohto podujatia pridáva i fakt, že trial v Zbore je opäť zaradený do šampionátu motocyklovej asociácie krajín strednej Európy - MACEC CUP.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok