Skoč na obsah Skoč na menu
Záverečný Enduro Cup Stred v Kopernici (21.10.2017)

Záverečný Enduro Cup Stred v Kopernici (21.10.2017)

V sobotu 21.10.2017 sa uskutoční záverečné podujatie regionálneho seriálu "Enduro Cup Stred" na trati v Kopernici. Sily si tu zmerajú jazdci od amatérskych až po „profi“ triedy. Po Majstrovstvách Európy v Endure, ktoré sa konali v dňoch 13.-15.10.2017 v Gelnici, bude toto podujatie posledným endurom v športovom kalendári SMF.

»»
Majstrovstvá Európy v Endure finále – Gelnica 2017

Majstrovstvá Európy v Endure finále – Gelnica 2017

V dňoch od 13. do 15. októbra sa uskutočnilo trojdňové finále Majstrovstiev Európy enduro, ktoré bolo zároveň aj ukončením tohtoročnej enduro sezóny FIM Európa i SMF. Mesto Gelnica si tak po druhý raz vyskúšalo organizáciu pretekov Enduro, po minuloročných medzinárodných majstrovstvách SR to bol európsky šampionát.

»»
Oznam ŠK EaR SMF - podujatie dvojíc ZRUŠENÉ

Oznam ŠK EaR SMF - podujatie dvojíc ZRUŠENÉ

ŠK EaR SMF s poľutovaním oznamuje, že podujatie MM SR v country crosse dvojíc, ktoré sa malo konať v dňoch 28.10.2017 vo Valčianskej doline je z dôvodu problémov s vydaním povolenia miestnymi orgánmi ZRUŠENÉ. Podujatie sa vzhľadom na vysoký dátum tento rok už neuskutoční.
Dekorovanie víťazov jednotlivých tried MM SR, Slov.pohára a Pohára SMF v country crosse a dnure sa uskutoční na valnom zhromaždení disciplíny EaR vo Valčianskej doline 2.12.2017

»»
Záver seriálu MM SR a Slov.pohára enduro v Gelnici

Záver seriálu MM SR a Slov.pohára enduro v Gelnici

V piatok a v sobotu 13.-14.10.2017 sa na východe republiky v Gelnici uskutočnilo posledné podujatie Medzinárodných Majstrovstiev SR a Slovenského pohára  v endure, ktoré sa konalo súčasne s finálovým podujatím Majstrovstiev Európy v Endure jednotlivcov a národných tímov.
Spolu s našim majstrákom sa v Gelnici išilo i podujatie maďarského šampionátu a záverečné podujatie Alpe adrie v endure.

»»
ME enduro Gelnica - štart. časy MM SR+SP

ME enduro Gelnica - štart. časy MM SR+SP

Ofotené štart. časy jazdcov MM SR a SP enduro Gelnica sú uverejnené na FB v skupine SMF. Kompletné štartové časy, t.j. ME + MM SR + SP sú uverejnené na stránke www.casomeric.cz v sekcii motocykle/ME enduro.

»»
Vyvrcholenie európskeho šampionátu v endure 2017 v Gelnici

Vyvrcholenie európskeho šampionátu v endure 2017 v Gelnici

Počas nadchádzajúceho víkendu 13. - 15. októbra 2017 sa mesto Gelnica stane dejiskom záverečného podujatia tohtoročného 4-dielneho európskeho šampionátu – tzv. FINÁLE MAJSTROVSTIEV EURÓPY ENDURO 2017. Okrem ME si na východ Slovenska prídu zmerať sily i pretekári seriálu Alpe Adria Cup, uskutočnia sa i Medzinárodné majstrovstvá Slovenska, Maďarska a Slovenský pohár v endure 2017.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png slovakiaracing.jpg esxmedia.png scrubl.png adam-stav.png nfa_group-3.png  foxracing.png maad.jpg rona.png   logo-ital-moto.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.png213.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok