8.5 C
Bratislava
sobota, 23. októbra 2021

Galéria

Slovenskí juniori na EP mini road racing, L.Végh získal bronz

V chorvátskom Novom Marofe sa cez víkend uskutočnil Európsky pohár juniorov, ktorého sa zúčastnila aj dvojica slovenských pretekárov. V triede Minimoto Junior A štartoval osemročný Tobias Kráľ a v triede MiniGP 110 o päť rokov starší Lukáš Végh, ktorý si domov odviezol bronz za tretie miesto. Lukáš Végh

Zatiaľ čo Végh absolvoval svoj už tretí európsky šampionát, jeho mladší krajan Kráľ šiel do Chorvátska s cieľom zbierať skúsenosti medzi pretekármi...

Na Slovakia Ringu sa rozhodlo o majstroch Slovenska mládeže a Babetta Cupu

Slovak Karting Center bol v sobotu 18. septembra dejiskom záverečného podujatia Majstrovstiev SR a Slovenského pohára mládeže cestných pretekov motocyklov. Keďže pred záverečnými pretekmi boli rozdiely na čele tabuľky minimálne, očakával sa tuhý boj o majstrovské tituly.

Súčasťou podujatia boli aj medzinárodné majstrovstvá Českej republiky, takže na mieste sa predstavilo sedemdesiat jazdcov, ktorí bojovali aj o prvenstvo práve v rámci šampionátu našich západných susedov. Preteky boli zároveň poslednými pre slovenský Babetta Cup.

Predpoveď o tuhom boji o...

Fotogaléria z CPM mládeže + FIM MiniGP AA Series, Dlhá, 6.-7.8.2021

V dňoch 6.-7.8.2021 sa na okruhu v Dlhej uskutočnili Majstrovstvá SR CPM mládeže spolu s MM ČR a novým seriálom FIM MiniGP Alpe Adria Series. V tomto článku Vám prinášame fotoreport z objektívu p. Jaroslava Hanusa.

Fotogaléria z medzinárodných pretekov CPM – letisko Hričov 18.-20.6.2021

V dňoch 18.-20.6.2021 sa na letisku v Hričove uskutočnili medzinárodné preteky disciplíny CPM SMF aj spolu s historickými motorkami. Nižšie v článku Vám prinášame odkliky na galérie od fotografov, ktorí zachytili krásu tohto športu svojimi objektívmi:

Galériu od Jara Kapustku nájdete po kliknutí sem...

Ďalšiu bohatú galériu, tentokrát od Karla Šoukala, nájdete po kliknutí sem...

M SR CPM mládeže pokračovali vo Vysokom Mýte (CZ)

Počas uplynulej soboty (19.6.2021) pokračoval tohtoročný seriál Majstrovstiev CPM mládeže, ktoré mali svoji zastávku na okruhu v českom Vysokom Mýte. Do Mýta vycestovalo aj niekoľko mladých, talentovaných slovenských jazdcov, aby si zmerali sily s konkurentmi z Českej republiky.

Sobotňajšieho podujatia sa zúčastnilo okolo 80 mladých jazdcov. Počas súťažného víkendu panovalo veľmi horúce počasie, čo pre jazdcov (a tiež aj ich doporovod) znamenalo nielen technickú, ale aj psychickú záťaž. Všetci to však zvládli na jednotku a podujatie prebehlo bez vážnejších...

Druhá galéria z testovania SMF a AČR na Slovakia Ringu

Fotograf Pavel Salaba pre nás pripravil galériu zo sobotňajšieho testovania pretekárov SMF a AČR na Slovakia Ringu (17.4.2021).

Galéria z testovania pretekárov SMF a AČR na Slovakia Ringu

Fotograf Jaroslav Kapustka je autorom nasledujúcej galérie z testovania na Slovakia Ringu (17.4.2021). Pre ďalšie fotky kontaktujte autora fotogtrafií na adrese jaro.kapustka@gmail.com.

Fotogaléria z Večera majstrov v Šamoríne

V sobotu 8. októbra sa v Šamoríne uskutočnilo slávnostné dekorovanie najúspešnejších jazdcov juniorských kategórií a skútrov. Skvele pripravené podujatie nebolo len o samotnom dekorovaní, ale slávnostnému večeru predchádzal aj bohatý sprievodný program. To všetko uvidíte v nasledujúcej fotogalérii.

Viac foto nájdete na: http://www.moto-cup.sk/mini-scooter/fotogaleria-z-vecera-majstrov-v-samorine/

Foto – víkendové podujatie CPM na Slovakia Ringu

Fotograf Pavel Salaba je autorom rozsiahlej galérie z víkendových pretekov Alpe Adria, EP a M SR na Slovakia Ringu.

https://www.moto-cup.sk/m-sr-sp-aa/galeria-z-vikendoveho-slovakia-ringu/

Nenašli ste všetky informácie?

Archívne články, predpisy, zápisy, ustanovenia, výsledky a galérie nájdete na staršej verzii web-stránky SMF.

október 2021

PO
UT
ST
ŠT
PI
SO
NE
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Events for 1 október
Events for 2 október
Events for 3 október
Events for 16 október