32.4 C
Bratislava
sobota, 19. júna 2021

Poistenie

Úrazové poistenie v poisťovni UNION pre jazdcov SMF

SMF prostredníctvom partnerskej spoločnosti NFA Group, s.r.o. uzatvorila poistnú zmluvu prostredníctvom ktorej si môžu členovia SMF - jazdci uzatvoriť úrazové poistenie i pre výkon motocyklového športu počas motocyklových tréningov a súťaži. Výhodou tohto poistenia je skutočnosť, že poistné obdobie je možné navoliť podľa plánovanej dlźky výkonu športovej činnosti, pričom minimálna doba poistenia je 1 mesiac.

Predmetom poistenia je úrazové poistenie osôb počas motocyklových tréningov a súťaží členov Slovenskej motocyklovej federácie organizovanej poistníkom a tretími osobami, na území európskych štátov a v Turecku,...

Poistenie liečebných nákladov v zahraničí – šport

Ak jazdec požaduje vystaviť medzinárodnú A licenciu, resp. licenciu FIM, FIM Európa s celoročným štartovacím povolením, je povinný si k žiadosti doplatiť celoročné poistenie liečebných nákladov v zahraničí pre športovú činnosť. Nesmie sa jednať o turistické poistenie liečebných nákladov v zahraničí. SMF ponúka uztavorenie tohto poistenia prostredníctvom SMF v poisťovni UNION. 

Poistenie sa uzatvára na obdbobie 1 roka (1 rok od uzatvorenia poistenia) a je v cene 78€:

UNION celoročné poistenie liečebných nákladov v zahraničí (kryjúce rizikový šport) pre...

Poistenie podujatí kalendára SMF

Všetky podujatia SMF zaradené do kalendára príslušného súťažného ročníka sú poistené rámcovou zmluvou poistenia všeobecnej zodpovednosti za škodu a poistnou zmluvou na škody spôspbené živelnými pohromami. Zmluvy má SMF uzatvorené v poisťovni UNION prostredníctvom spoločnosti NFA Finance Group, s.r.o.

Pre rok 2020 uvedená rámcová zmluva je uzatvorená na poistnú sumu 175.000€ za jednu a všetky poistné udalosti počas poistného obdobia. Spoluúčasť je 10%, minimálne 100€.

  1. Odchýlne od čl. 17 ods. 3 písm. p) Všeobecných poistných...

Poistenie liečebných nákladov v zahraničí – doprovod jazdcov, fanúšikovia

SMF má rozšírenú ponuku poistných služieb pre svojich členov, prípadne pre členov doprovodných tímov a fanúšikov jazdcov SMF. Ponúkame uzatvorenie celoročného turistického poistenia liečebných nákladov v zahraničí ako aj celoročného poistenia liečebných nákladov v zahraničí pre mechanikov, t.j. osoby vykonávajúce manuálnu prácu.

Predmetné celoročné poistenie liečebných nákladov v zahraničí pre členov doprovodu a prípadne fanúšikov je možné uzatvoriť v cene 22€/ rok. Pre mechanikov, t.j. členov doprovodu, ktorí vykonávajú manuálnu prácu je možné uzatvoriť ročné poistenie v cene 52€.

Nová spolupráca v oblasti zákon. poisťovania motorových vozidiel

V snahe zvýšiť bonitu členstva v SMF ponúkame pre našich členov služby nového partnera - spoločnosti NFA Finance Group, s.r.o. Prostredníctvom tejto spoločnosti je možné uzatvoriť zákonné poistenie motorových vozdiel, atď., pričom z každej uzatvorenej zmluvy finančne profituje aj SMF, čiže sa nejedná len o výhody pre členov SMF ale aj o novú formu podpory motocyklového športu u nás.

NFA Finance Group, s.r.o. je spoločnosť venujúca sa finančnému poradenstvu a jej hlavným cieľom je analyzovať finančný trh a vyberať...

SportGroupCZ – ponuka úrazového poistenia pre športovcov

SMF ponúka pre svojich členov - jazdcov využiť ponuku spoločnosti SportGroup CZ v oblasti úrazového poistenia motocyklový šport.

Máte zlé skúsenosti s poisťovňami ? Nikde Vás poriadne nepoistia, pretože ste športovec a robíte bebezpečný šport? Alebo Vám ponúknu nevýhodnú poistku? To všetko odpadá v spolupráci so SportGroup CZ.

Práve na základe uvedených zlých skúseností s poisťovňami pripravili program spoločnosti SportGroup CZ samotní športovci. Spoločnosť ponúka poistenie s nadštandarntnou starostlivosťou a kompletným servisom pre všetkých športovcov, t.j....

Nenašli ste všetky informácie?

Archívne články, predpisy, zápisy, ustanovenia, výsledky a galérie nájdete na staršej verzii web-stránky SMF.

jún 2021

PO
UT
ST
ŠT
PI
SO
NE
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Events for 5 jún
Events for 6 jún
Events for 11 jún
Events for 12 jún
Events for 13 jún
Events for 18 jún
Events for 19 jún
Events for 20 jún
Events for 25 jún
Events for 26 jún
Events for 27 jún
Events for 2 júl
Events for 3 júl
Events for 4 júl