18.4 C
Bratislava
sobota, 25. septembra 2021

Poistenie

Úrazové poistenie v poisťovni UNION pre jazdcov SMF

SMF prostredníctvom partnerskej spoločnosti NFA Group, s.r.o. uzatvorila poistnú zmluvu prostredníctvom ktorej si môžu členovia SMF - jazdci uzatvoriť úrazové poistenie i pre výkon motocyklového športu počas motocyklových tréningov a súťaži. Výhodou tohto poistenia je skutočnosť, že poistné obdobie je možné navoliť podľa plánovanej dlźky výkonu športovej činnosti, pričom minimálna doba poistenia je 1 mesiac.

Predmetom poistenia je úrazové poistenie osôb počas motocyklových tréningov a súťaží členov Slovenskej motocyklovej federácie organizovanej poistníkom a tretími osobami, na území európskych štátov a v Turecku,...

Poistenie liečebných nákladov v zahraničí – šport

Ak jazdec požaduje vystaviť medzinárodnú A licenciu, resp. licenciu FIM, FIM Európa s celoročným štartovacím povolením, je povinný si k žiadosti doplatiť celoročné poistenie liečebných nákladov v zahraničí pre športovú činnosť. Nesmie sa jednať o turistické poistenie liečebných nákladov v zahraničí. SMF ponúka uztavorenie tohto poistenia prostredníctvom SMF v poisťovni UNION. 

Poistenie sa uzatvára na obdbobie 1 roka (1 rok od uzatvorenia poistenia) a je v cene 78€:

UNION celoročné poistenie liečebných nákladov v zahraničí (kryjúce rizikový šport) pre...

Poistenie podujatí kalendára SMF

Všetky podujatia SMF zaradené do kalendára príslušného súťažného ročníka sú poistené rámcovou zmluvou poistenia všeobecnej zodpovednosti za škodu a poistnou zmluvou na škody spôspbené živelnými pohromami. Zmluvy má SMF uzatvorené v poisťovni UNION prostredníctvom spoločnosti NFA Finance Group, s.r.o.

Pre rok 2020 uvedená rámcová zmluva je uzatvorená na poistnú sumu 175.000€ za jednu a všetky poistné udalosti počas poistného obdobia. Spoluúčasť je 10%, minimálne 100€.

  1. Odchýlne od čl. 17 ods. 3 písm. p) Všeobecných poistných...

Poistenie liečebných nákladov v zahraničí – doprovod jazdcov, fanúšikovia

SMF má rozšírenú ponuku poistných služieb pre svojich členov, prípadne pre členov doprovodných tímov a fanúšikov jazdcov SMF. Ponúkame uzatvorenie celoročného turistického poistenia liečebných nákladov v zahraničí ako aj celoročného poistenia liečebných nákladov v zahraničí pre mechanikov, t.j. osoby vykonávajúce manuálnu prácu.

Predmetné celoročné poistenie liečebných nákladov v zahraničí pre členov doprovodu a prípadne fanúšikov je možné uzatvoriť v cene 22€/ rok. Pre mechanikov, t.j. členov doprovodu, ktorí vykonávajú manuálnu prácu je možné uzatvoriť ročné poistenie v cene 52€.

Nová spolupráca v oblasti zákon. poisťovania motorových vozidiel

V snahe zvýšiť bonitu členstva v SMF ponúkame pre našich členov služby nového partnera - spoločnosti NFA Finance Group, s.r.o. Prostredníctvom tejto spoločnosti je možné uzatvoriť zákonné poistenie motorových vozdiel, atď., pričom z každej uzatvorenej zmluvy finančne profituje aj SMF, čiže sa nejedná len o výhody pre členov SMF ale aj o novú formu podpory motocyklového športu u nás.

NFA Finance Group, s.r.o. je spoločnosť venujúca sa finančnému poradenstvu a jej hlavným cieľom je analyzovať finančný trh a vyberať...

SportGroupCZ – ponuka úrazového poistenia pre športovcov

SMF ponúka pre svojich členov - jazdcov využiť ponuku spoločnosti SportGroup CZ v oblasti úrazového poistenia motocyklový šport.

Máte zlé skúsenosti s poisťovňami ? Nikde Vás poriadne nepoistia, pretože ste športovec a robíte bebezpečný šport? Alebo Vám ponúknu nevýhodnú poistku? To všetko odpadá v spolupráci so SportGroup CZ.

Práve na základe uvedených zlých skúseností s poisťovňami pripravili program spoločnosti SportGroup CZ samotní športovci. Spoločnosť ponúka poistenie s nadštandarntnou starostlivosťou a kompletným servisom pre všetkých športovcov, t.j....

Nenašli ste všetky informácie?

Archívne články, predpisy, zápisy, ustanovenia, výsledky a galérie nájdete na staršej verzii web-stránky SMF.

september 2021

PO
UT
ST
ŠT
PI
SO
NE
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
Events for 1 september
Events for 3 september
Events for 4 september
Events for 5 september
Events for 11 september
Events for 12 september
Events for 18 september
Events for 19 september
Events for 25 september
Events for 26 september
Events for 1 október
Events for 2 október
Events for 3 október