Skoč na obsah Skoč na menu
Ochrana Vašich osobných údajov v SMF

Ochrana Vašich osobných údajov v SMF

Dňa 29.6.2018 Slovenská motocyklová federácia rozposlala prostredníctvom e-mailového serveru hromadný e-mail, ktorého obsahom bola klauzula v súvislosti s novou vyhláškou o ochrane osobných údajov GDPR. Od niektorých členov SMF sme dostali informácie, že predmetný e-mail nedostali a preto Vás prosíme o kontrolu Vašej e-mailovej schránky (poprípade aj priečinok nevyžiadanej pošty SPAM).

»»
Seriál ME v triale pokračoval vo Francúzsku

Seriál ME v triale pokračoval vo Francúzsku

Počas uplynulého víkendu, v dňoch 7.-8.7.2018, sa v Isola 2000 uskutočnilo druhé podujatie seriálu Majstrovstiev Európy v triale 2018. Uvedené podujatie bolo dvojdňové, pričom každý deň bol hodnotený samostatne. Vo Francúzsku nás reprezentovala dvojica jazdcov - Vladimír Kothay a Šimon Sordyl.

»»
Seriál ME v triale pokračuje vo Francúzsku

Seriál ME v triale pokračuje vo Francúzsku

Po trojmesačnej prestávke, v dňoch 7.-8.7.2018, pokračuje seriál Majstrovstiev Európy v triale 2018 svojim druhým podujatím vo francúzskom meste Isola. Na dvojdňovom podujatí sa opätovne predstaví i dvojica slovenských jazdcov - Vladimír Kothay a Šimon Sordyl.

»»
Trialové sústredenie mládeže + MM SR kat. Žiak vol.2

Trialové sústredenie mládeže + MM SR kat. Žiak vol.2

Uplynulý víkend (2.-3.6.2018) sa vo Vieske-Bezdedov pri Púchove uskutočnilo druhé z troch plánovaných sústredení trialovej mládeže. V nedeľu 3.6.2018 sa uskutočnilo už tretie podujatie tohtoročného rozšíreného seriálu MM SR kategórie ŽIAK.

»»
Druhé sústredenie trialovej mládeže spojené i s pretekom MM SR kat. Žiak

Druhé sústredenie trialovej mládeže spojené i s pretekom MM SR kat. Žiak

V dňoch 2.-3. júna 2018 sa vo Vieske-Bezdedov uskutoční už druhé z tohtoročných troch plánovaných sústredení detí a mládeže v Triale. Sústredenie je na programe v sobotu 2.6.2018 a v nedeľu 3.6.2018 sa opäť uskutočnia jednodňové medzinárodné majstrovstvá SR kategórie ŽIAK do 8 rokov a nad 8 rokov.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok