10.1 C
Bratislava
štvrtok, 22. apríla 2021

Nová spolupráca v oblasti zákon. poisťovania motorových vozidiel

V snahe zvýšiť bonitu členstva v SMF ponúkame pre našich členov služby nového partnera – spoločnosti NFA Finance Group, s.r.o. Prostredníctvom tejto spoločnosti je možné uzatvoriť zákonné poistenie motorových vozdiel, atď., pričom z každej uzatvorenej zmluvy finančne profituje aj SMF, čiže sa nejedná len o výhody pre členov SMF ale aj o novú formu podpory motocyklového športu u nás. 

NFA Finance Group, s.r.o. je spoločnosť venujúca sa finančnému poradenstvu a jej hlavným cieľom je analyzovať finančný trh a vyberať najkvalitnejšie produkty z množstva finančných inštitúcií u nás. Tým, že spoločnosť NFA Finance Group, s.r.o. je nezávislá od všetkých finančných inštitúcií, jej prístup ku klientovi je individuálny a poradenstvo je „šité na mieru“ podľa jeho skutočných potrieb a možností. Spoločnosť ponúka svoje služby v nasledovných oblastiach: životné a neživotné poistenie, bankové produkty, sporenie, investovanie, leasing, reality, účtovné a právne poradenstvo.

Prvým krokom spolupráce medzi NFA Finance Group, s.r.o. so SMF je ponuka zákonného poistenia motorových vozidiel, pričom spoločnosť NFA Finance Group, s.r.o. ponúka jednak prepočet doposiaľ plateného zákonného poistenia a taktiež prípadné uzatvorenie tohto poistenia z ktorého bude SMF prislúchať zmluvná odmena. Ak Vás ponuka zaujala, je potrebné v zákonnej lehote min. 6 týždňov pred vypršaním doposiaľ platnej zmluvy podať výpoveď a požiadať v spoločnosti NFA Finance Group, s.r.o. o uzatvorenie novej poistnej zmluvy.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte so svojimi dotazmi priamo spoločnost NFA Finance Group, s.r.o. prostredníctvom kontaktného e-mailového dotazníka:

marec

apríl 2021

máj
PO
UT
ST
ŠT
PI
SO
NE
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2

Nenašli ste všetky informácie?

Skúste archívnu stránku SMF.

Latest News