Skoč na obsah Skoč na menu

Nominačná listina - Enduro a rely

Nižšie je uvedený postup registrácie do nominačnej listiny. Jazdec sa musí do nominačnej listiny daného súťažného ročníka vždy zaregistrovať. 

Štart.čísla z predchádzajúcej sezóny 2017 sú jazdcom s celoročnou licenciou SMF rezervované  do 31.1.2018, po tomto termíne budú všetky voľné čísla k dispozícii na pridelenie. Nominačná listina 2017 

Potvrdenie požadovaného štart.čísla do nominačnej listiny EaR vybavuje Martin Gonos m.gonos75@gmail.com 

Jazdec si nižšie vyberie triedu, ktorú bude jazdiť. Po kliknutí na názov danej triedy sa otvorí výber štartového čísla - po kliknutí na číslo sa rozbalí vyplňovací formulár, na základe ktorého bude dané štart. číslo jazdcovi rezervované. rezervované číslo je vysvietené šedou farbou. Oproti predchádzajúcemu roku sa pod jedno číslo môžu do rezervácie prihlásiť i viacerí jazdci. Vyplnený formulár treba potvrdiť príkazom ODOSLAŤ. Ak si jedno číslo zarezervujú viacerí jazdci, zodpovední člen ŠK potvrdí číslo jednému z nich a s ďalšími prerokuje telefonicky alebo e-mailom iné číslo. Po potvrdení čísla zodpovedný členom ŠK bude číslo vysvietené na modro. Po obdržaní žiadosti o vystavenie licencie jazdca SMF sekretariát doplní do nominačky jazdcom číslo licencie a v tomto prípade bude príslušné číslo svietiť na červeno.
Pri prechode myšou po čísle sa zobrazí meno jazdca/jazdcov v rezervácii.

Online registrácia je určená pre rezervovanie štartových čísel a tlač technických kariet! Okrem toho musia jazdci poslať na sekretariát SMF vyplnené a lekárom potvrdené tlačivo Žiadosť o vystavenie licencie jazdca 2018 a uskutočniť úhradu licenčného poplatku podľa manuálu 2018 - http://www.smf.sk/smf-licencie/.

 
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok